KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577413
nr 1457 7413
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Flanörer på strand. Signerad. Olja på duk, 34x26, yttermått inklusive ram: 39x31 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:19:40
1.000 kr
1.300 kr
2.000 kr